ČESKÝ VÝROBEK

 

PerorálnÍ lyofilizát

Imunomodulátor, který posiluje a aktivuje oslabený imunitní systém. Pro perorální použití.

Co je přípravek IMUNOR®?

IMUNOR® je léčivý přípravek pro podporu imunitního systému. Jedná se o lyofilizát (sušený roztok) pro ústní podání, připravený z homogenátu vepřových krevních bílých krvinek (leukocytů). Obsahuje komplex biologicky aktivních látek. IMUNOR® je připravován ze specifické frakce leukocytů, která může přenášet schopnost imunologicky reagovat proti určitým antigenům.

IMUNOR® je lék na lékařský předpis a je možné jej podávat pouze na podkladě vyšetření imunitního stavu pacienta.

K čemu se přípravek IMUNOR® používá?

Podání přípravku IMUNOR® navozuje řadu pozitivních změn v imunitním systému. Má rovněž prokazatelné protizánětlivé účinky. Snížení imunity vede k oslabení protiinfekční obrany organismu pacienta a ke vzniku některých chorobných projevů.

IMUNOR® je účinný při léčbě vrozených i získaných nedostatečností imunitního systému, které se zpravidla projevují opakovanými či chronickými infekcemi obtížně reagujícími na běžnou léčbu. Lze jej např. použít při léčbě hnisavých afekcí a v rekonvalescenci po septických stavech.

Dále se uplatňuje při léčbě herpetických a plísňových onemocnění. Aplikuje se také při projevech oslabené imunity (opakované infekce, únavnost, úbytek bílých krvinek), při některých alergických onemocněních a také v léčbě chronického únavového syndromu.